Povolání (Class)

Ve hře World of Warcraft si můžete vybrat až z 12 povolání. Každé využívá jiné schopnosti a zbraně.
Seznam povolání:
Warrior(válečník) - bojovník na blízko, který může bojovat s obouruční zbraní jako je například meč, sekyra. Nebo také může být tank, který má jednoruční zbraň jako je sekyra a meč a v druhé ruce štít. Také může používat 2 zbraně najednou.
Paladin - bojovník na blízko, které má posvátné schopnosti, kterými posiluje sebe a své spojence. Dokáže být na několik sekund nesmrtelný. A také může být léčitel.
Hunter(lovec) - Bojovník na dálku, který bojuje buď lukem nebo kuší a nebo střelnými zbraněmi. K boji využívá své vytrénované zvíře na boj.
Rogue(vrah) - Bojovník na blízko, který se dokáže zneviditelnit a zasadit smrtící ránu protivníkovi. Také dokáže protivníka zmást a okrást.
Priest(kněz) - Kouzelník, který dokáže se stát léčitelem a nebo smrtícím temným knězem, který nepřátele otráví temnou magií.
Death Knight(rytíř smrti) - Bojovník na blízko, který čerpá sílu z run na své zbrani. Dokáže vyvolávat různé nemrtvé pomocníky.
Shaman(šaman) - kouzelník, který využívá elementy k tomu aby zničil své nepřátele. (oheň, voda, vzduch, země) Může se stát i léčitelem.
Mage(mág, kouzelník) - kouzelník, který využívá buď magii arcane(tajemná magie), ohně a nebo ledu. Uděluje nepřátelům velká zranění, ale sám je velmi zranitelný.
Warlock(temný čaroděj) - kouzelník, který využívá temnou magii a démony k tomu aby zničil své nepřátele.
Druid - kouzelník , který využívá síly přírody aby na sebe mohl vzít podoby zvířat. Dokáže sesílat ničivá kouzla nebo proměněný bojovat jako zvíře. Může se stát léčitelem.
Monk(mnich) - bojovník na blízko, který využívá pandarijské umění boje s holí. Dokáže se velmi rychle pohybovat a může se z něho stát léčitel.
Demon Hunter(lovec démonů) - bojovník na blízko který využívá síly démonů aby se posílil. Bojuje s dvěma meči.
warrior.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one